Besplatna poštarina
uz svaku narudžbu

Često postavljana pitanja

Slim Essence je dodatak prehrani na razini premium, najmjenjen je ljudima koji žele postići ispravnu težinu. Pažljivo izabrani i provjereni sastojci utječu na različite procese, uključujući smanjivanje masti i šećera koji se upija od hrane, te ubrzavanje sagorijevanja masti i podrška probavljanja toksina.
Predlažena porcija je 2 kapsule dnevno. Uzmi je između obroka, popij vodom. Rok trajanja terapije je individualna stvar, naš savjetnik će vam pomoći ga definirati.
Prirodni sastojci koji su uključeni u Slim Essence podržavaju rad probavnog sustava i metabolizma, istovremeno ojačajući ga bez potrebe ponovne terapije. No, treba znati da, raznovrsna dijeta i fizička aktivnost na vrlo bitan način utječu na zdravlje i siluetu. Zbog uravnoteženog načina života zaborait ćeš na jo-jo efekt!
Rok trajanja terapije ovisi od razine pretilosti kod osobe koja odlučuje za Slim Essence. Drugim riječima, ako imaš samo par kilograma za izgubiti, terapija će brže završiti nego u slučaju kad imaš mnogo više kilograma sa izgubiti. Zapamti da tvoj organizam ima vlastiti ritam pa zato su i različiti rezultati kod drugih osoba. Obično terapija traje 14-35 dana.
Da. Dokaz nam su znanstvena istraživanja! Efektivnost formule osnovana je na sigurnim sastojcima koji imaju potvrđenu efektivnost. ID-alGTM koji je u njemu, uključuje testirana svojstva koje sprječavaju rad lipaze i alfa-amilaze tj. enzima koji su odgovorni za probavu masti i ugljikohidrata. Zbog toga se manje upija mast i šećer od hrane a zatim se gubi težina. Idući sastojak, patentiran BioPerine®️ doprinosi
Prírodné zložky nachádzajúce sa v Slim Essence podporujú tráviacu sústavu a metabolizmus, súčasne ho posilňujú bez nutnosti opakovania kúry. Nezabudnite, že vyvážená strava a pohyb sú dôležité pre zdravie a je dobre si uvedomovať ich vplyv na postavu. Vďaka vyváženému životnému štýlu zabudnete na jo-jo efekt.
Čas trvania kúry záleží od toho, ako pokročilý je problém s nadváhou u osoby, ktorá sa rozhodla siahnuť po prípravku. Inak povedané, ak chcete schudnúť len pár kilogramov, kúru ukončíte rýchlejšie než v prípade, ak by ste chceli schudnúť niekoľko desiatok kilogramov. Pamätajte, že každý organizmus má svoj vlastný rytmus a preto sa individuálne výsledky vzájomne líšia. Základná kúra trvá zvyčajne od 14-35 dní.
Prípravok Slim Essence neužívajte s inými produktami obsahujúcimi kofeín prípadne iné zložky s podobným účinkom. Avšak je to prírodný produkt a vo väčšine prípadov je možné ho užívať s inými doplnkami výživy prípadne liekmi. V prípade pochybností odporúčame kontaktovať všeobecného lekára.
Pozitívny účinok môžete pocítiť už po niekoľkých týždňoch. Individuálne výsledky sa líšia v závislosti od životného štýlu a takisto iných faktorov ako je napríklad pitný režim. Na posilnenie účinku prípravku, pite minimálne 1,5 litra vody denne a zaraďte do svojho denného programu prechádzky alebo iný druh pohybu.
Áno. Receptúra Slim Esence je nielen vegánska, ale tiež bez GMO, laktózy a umelých farbív. Zložky prípravku sa nachádzajú v starostlivo vybranej kapsuli Vcaps® navrhnutej našimi odporníkmi.
Váš komfort je našou prioritou, preto kladieme dôraz na zachovanie Vášho súkromia. Naše zásielky sú balené do malých, diskrétnych obalov a doručované priamo na uvedenú adresu. Nie je teda možné, aby sa nepovolaná osoba dozvedela, čo je obsahom zásielky. Navyše, Slim Essence je zabalený s ohľadom na životné prostredie, do skleného obalu s využitím malého množstva materiálu, ktorý nepodlieha spracovaniu.
Áno. Umožňujeme všetky spôsoby platby vrátane dobierky.
Čas doručenia v Poľsku je najčastejšie do 3 pracovných dní, ale častokrát je doručená zásielka nasledujúci deň. V prípade zahraničných zásielok sa môže čas doručenia líšiť - všetko závisí od diaľky a taktiež od kuriérskej spoločnosti. Keď náš konzultant potvrdí Vaše doručovacie údaje, určí zároveň približný čas doručenia zásielky.
Po zadaní objednávky Vám pridelíme konzultanta, ktorý sa s Vami skontaktuje v priebehu 24 hodín, za účelom potvrdenia adresy doručenia.
Samozrejme! Slim Essence posielame takmer do všetkých krajín Eú.
Áno. Ak si želáte vrátiť Slim Essence, skontaktujte sa s nami prostredníctvom formulára.